Sousedská výpomoc II: 20.4.2013, Libochovičky (CITO)

DSC_0913

Vážení přátelé, dovolte nám pozvat vás jménem „České asociace geocachingu“ na již druhou „Sousedskou výpomoc II“ středočeské obci Libochovičky. Akce navazuje na mimořádně úspěšnou CITO akci „Sousedská výpomoc – Libochovičky“ v roce 2012, kdy jsme společně pomohli obci upravit obecní prostředí i vybudovat a osázet stromky několik kilometrů cest kolem obce. Na reportáž z minulého ročníku se můžete podívat ZDE.DSC_0936

Event proběhne v sobotu 20.dubna 2013 od 9h v obci Libochovičky v rámci celosvětového CITO Weekendu, kdy i v rámci našeho CITO eventu obdržíte unikátní GC suvenýr od Groundspeaku!

Předběžný program CITO:

DSC_0918

  • 09:00 h – zahájení pracovní části eventu
  • 12:00 h – svačina, jídlo si nemusíte brát s sebou, poskytne obec!
  • 15:00 h – předpokládáný konec pracovní části eventu
  • 15:00 h – pozdní oběd, guláš nebo podobné jídlo, které opět poskytne obec
  • 16:00 h – zahájení volné části, výměny CWG, pokec a posezení u piva, pro pracující zdarma …

Konec akce je na každém jedinci, je možné zůstat do časného nedělního rána 😉 Přespat je možné zdarma na Špejcharu (historická místnost cca 70 m2 s koupelnou, topením, kuchyňkou), karimatky a spacáky s sebou.

DSC_0929

V neděli 21.dubna 2013 můžete po procitnutí na Špejcharu navázat na dobrý pocit ze sousedské pomoci v Libochovičkách a přesunout se na další CITO do sousedské obce Zájezd, kde již tradičně vypomáhají kolegové z GeoKladna v místní Mini ZOO a kde pořádá  svůj event Fefekladno – minulý ročník vypadal takto – občerstvení bude opět zajištěno, akce bude vhodná i pro nejmenší kačery, podrobnější informace o tomto eventu bude následovat.  Ke svým brigádníkům se ZOO v Zájezdu chová velmi vstřícně a bývá dobrým zvykem, že při předložení CWG ze zdejších CITO eventů mají cacheři vstup do ZOO zdarma a mnoho výhod uvnitř areálu ZOO i v jejím (běžně nepřístupném) zázemí 😉 ODKAZ NA EVENT.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.