Zatoč s pytlíkem

Chcete svou

KRÁSNOU KEŠ

uchovat dlouho vlhkou?

Chcete, aby se dosud

NADŠENÍ HLEDAČI

na poslední chvíli upatlali až po lokty?

Chcete, aby
MALEBNÉ OKOLÍ

znečistily kousky rozcupovaného igelitu?

Chcete, aby váš

PŘEKRÁSNÝ LOGBOOK

ozdobila špína a plíseň?

To všechno můžete mít

ÚPLNĚ ZADARMO

s naším zázračným, patentovaným pytlíkem!

Náš věčný, všudypřítomný mikrotenový pytlík, který zakladatelé keší s oblibou používají jako „ochranu“ lock&lock krabiček a někteří hledači jím z neznalosti „zachraňují“ i keše dosud neopytlíkované, zaručeně splní všechna vaše očekávání!

Pokud ho sami neroztrhnete při ukládání keše, určitě jej načnou už první nálezci.

Tím je zaručeno, že se krabičce uvnitř při každém dešti dostane potřebné vláhy, která díky mikrotenové košilce nebude mít kam unikat a časem krabičce dodá nezaměnitelné aroma hadru na podlahu.

A nejen to! Díky tomuto pytlíku budou i zážitky lovců umocněny náročným, mnohdy až napínavým rozbalováním vrstviček mokrého mikrotenu sypaného svinstvem z okolí. Na ty největší šťastlivce bude čekat slimáček, pro kterého je vlhký zábal krabičky lákavým domovem. Ale nebojte se, že by si šťastní nálezci tento zážitek nechali jen pro sebe! Jejich mokré, upatlané a snad i slizem potřísněné ruce zanechají i pro vás krásný vzkaz na stránkách vašeho logbooku.

IGELITOVKA SMRDUTÁ, PARAZIT ČESKÝCH LESŮ

Houbaři tápou, legenda mykologie pan Smotlacha se v hrobě obrací. A do českých luhů a hájů zatím stále víc a víc proniká nevítaný host.
Vyznačuje se šustivým zvukem a zatuchlým pachem a i v suchém období dokáže ve svých záhybech dlouho zadržovat vlhkost, pročež je dobrým přítelem slimáků a všemožné drobné havěti.
Tento invazní druh je nenáročný na stanoviště, daří se mu v trouchnivějících pařezech, pod kameny i na slunných skalkách, ale s rostoucím počtem zástupců tohoto druhu se objevuje na stále méně zajímavých místech.

Aneb není pytlík, jako pytlík:-)

Takto NE: Slabé igelitové pytlíky a tašky.

keš v igelitu

Daleko lepší varianta: Obal z textilu nebo geotextilie, popřípadě žádný.

keš v textilním pytlíku