Maker Madness Event: 5. dubna 2014 v Praze

MakerMadness_Souvenir_LG_vFINAL-200x300Česká asociace geocachingu, společně s tvůrci keší, kteří v Česku sbírají nejvíce „Favorite Pointů“ („pentlí“), připravuje event u příležitosti tzv. akce „Maker Madness„, kterou vyhlásil Groundspeak na období od 28. března do 7. dubna a kterou chce vzdát hold zakladatelům nejoblíbenějších keší a umožnit tím přenos znalostí a zkušeností od těchto zakladatelů na všechny kačery, kteří mají zájem tyto zkušenosti získat. Kromě znalostí a zážitků si každý účastník eventu odnese i speciální suvenýr, který Groundspeak k této události připravil.

Event se uskuteční 5. dubna 2014 v Praze v prostorách Restaurace Na Ořechovce v odpoledních hodinách. Rezervujte si tento termín ve svých kalendářích. Chystáme pro vás mnoho překvapení, máte se na co těšit! Průběžně vás budeme informovat o přípravách eventu na našich Facebookových stránkách, pro členy v našem Fóru na Geocaching.cz.

Česká asociace geocachingu v žádném případě nebude pořádat event ve stylu „přijď, zaloguj se, získej suvenýr“, avšak máme sami k sobě velký závazek, že naplníme smysl eventu měrou vrchovatou. Děkujeme všem kolegům, členům i nečlenům, kteří se do přípravy eventu zapojili, nebo ještě zapojí, a pomohou nám tak šířit myšlenku zakládání oblíbených keší ve vysoké kvalitě, jež bude (všichni pevně doufáme) převažovat nad jejich kvantitou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Event, Groundspeak se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Maker Madness Event: 5. dubna 2014 v Praze

  1. Pingback: Členská schůze ČAGeo 2014: pozvánka | ČAGeo

Komentáře nejsou povoleny.