Kalendář 2014

KalendarKe kultivaci geocachingu může přispět každý kačer už jenom tím, že si sám uvědomí, jak má vypadat kvalitní keš a také to, na jakých místech se ty nezapomenutelné nacházejí.

Vydáním kalendáře, který by ukazoval nejpovedenější krabičky a nejkrásnější místa, chceme dosáhnout zamyšlení nad tím, co může geocaching člověku přinést a co všechno dokážou kačeři vytvořit vlastníma rukama pro potěšení ostatních.

Podklady pro výrobu kalendáře bychom rádi získali právě od vás. Každý má ve svém okolí jistě nějakou povedenou keš a ve svých vzpomínkách místo, kam by bez geocachingu nezavítal a byla by to škoda. Podělte se s ostatními o to, co se líbí právě vám!

Posílejte do 15.6.2013 na adresu kalendar@cageo.cz své fotografie (maximálně 5 snímků na nick) nejlepších krabiček a nejpůvabnějších míst, jež jste navštívili při svých toulkách za keší, označené vaším nickem ve formátu JPG a minimálním rozlišení 6 MPix. Zasláním fotografie bere odesílatel na sebe odpovědnost týkající se autorského práva a vyjadřuje souhlas s jejím použitím na webu ČAGeo a v případě získání dostatečného počtu hlasů i při tisku kalendáře 2014.

Zaslané fotografie budeme pravidelně představovat na našich stránkách a po uzávěrce proběhne hlasování, ve kterém sami vyberete obsah i formu kalendáře (nástěnný, stolní). Podmínky hlasování budou vyhlášeny při jeho zahájení.

Děkujeme předem všem, kteří nějakou fotografii pošlou, ale i těm, kteří se na zaslané fotografie třeba jen podívají a nechají se trochu ovlivnit při vlastním zakládání.

Kalendář 2014

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.