GPS MAZE EUROPE: Poděkování Hlavního Koordinátora Akce (HKA)

Přátelé, kteří jste přiložili ruku k dílu či jiným způsobem umožnili splnění jednoho snu:

 

DĚKUJI VÁM!

 

HKA

To, že jsme jako ČAGeo dokázali společně dotáhnout do úspěšného konce jednu bláznivou myšlenku, kterou jsem vyslovil při zakládání této asociace, je pro mne jasným důkazem, že nejen tento projekt, ale celá asociace má smysl. Navzdory kritickým hlasům z okolí jsme společně dokázali něco, o co se pokoušelo několik lokálních uskupení po celé Evropě, ale už navždy bude ČAGeo první, kdo to opravdu dokázal.

Děkuji moc všem, kteří mne podpořili, i když to nešlo vždy hladce. Drobné potíže a neshody nás neodradily a dotáhli jsme tuto káru až do konce. Děkuji především nejužšímu týmu, který se kolem této ztřeštěnosti motal od samotného počátku. Bez nich by to opravdu nešlo a jak již bylo řečeno, jedná se o vzácné uskupení lidí, kde každý má své místo a dohromady tvoří fungující soukolí, které jak doufám vytrvá i nadále.

Stejně tak děkuji všem, kteří věřili v myšlenku Flying Circusu a pomohli nám dostat se o krok dále a dotáhnout to až k GPS MAZE EUROPE. Za tímto úspěchem já osobně vidím neskutečné množství práce, které v sobě zahrnuje mimo jiné spousty hodin strávených výrobou konstrukce, psaním textů a jejich překladů, grafické zpracování našich myšlenek, staráním se o strávníky, vyjednáváním se sponzory a samotným GS, spolupořádání eventů na jednotlivých štacích Flying Circusu a spoustu dalších činností, bez kterých by to nešlo.

Obrovské uznání pak patří všem, kteří s námi strávili třeba i jen část z oněch 68 hodin ve Stromovce a dokázali, že FIRST GPS MAZE EUROPE je navždy zapsané do dějin českého a možná i evropského geocachingu jak nejlépe jsme si jen mohli přát.

Nemohu a nechci zapomenout ani na sponzory ČAGeo’s Flying Circusu a následně i GPS MAZE EUROPE, bez jejichž podpory a finančních prostředků bychom se neobešli. Jistě nebylo jednoduché uvěřit v jeden na první pohled bláznivý nápad.

A na závěr mi dovolte jedno velmi osobní poděkování mojí ženě Lence, která po celou tu dobu měla se mnou trpělivost a neztrácela nervy v okamžicích, kdy se o mě pokoušely infarktové stavy. Jen to slovíčko PŘÍŠTĚ jí všichni musíme dávkovat po velmi malých špetkách… 😉

Honza (JohnnyM.)
Hlavní koordinátor akce (HKA)

Příspěvek byl publikován v rubrice GPS MAZE EUROPE. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.