Ze škatulky 04/2012

Ze škatulky ČAGeo, 27. květen 2012:

Ahoj kamarádi a přátelé, chtěl bych se s vámi podělit o pár pocitů v souvislosti s ČAGeo. Jako reviewer jsem při zakládání této neziskovky deklaroval, že nebudu mít na práci v ČAGeo čas a to se také vyplnilo. A čas ukázal, že je to vlastně dobře. Po zhruba dvou měsících fungování asociace jsem neustále konfrontován kačery a napadán, a to zcela hrubě a neurvale, za protekcionalizmus a nadržování členům ČAGeo z mé strany. To je pochopitelně nesmysl a i tímto článkem bych chtěl toto dementovat. Proč se veřejně neozvu? Jsou to takoví lidé, kterých si dlouhodobě nevážím a na střet s nimi nemám ani čas ani sílu. Jen kvalitní a pilná práce každého jednoho člena asociace může při podobných nepříjemnostech s členstvím v ČAGeo zavřít těmto lidem pusu. Věřím totiž, že podobné zkušenosti s tím, že jste se přiznali k členství, máte i vy. Byl bych rád, abychom se vypracovali do stádia, kdy členství v této organizaci bude vnímáno veřejností s obdivem a náležitou úctou a v nás bude probouzet hrdost.

Jistě jste si také všimli, že máme nového reviewera. Je to Adam – MadDog team – Sopdet reviewer. Již několikrát dostal na post reviewera nabídku a tentokrát ji přijal. Jsem tomu moc rád, protože je to kačer dlouhodobě aktivní a na tento post jednoznačně více jak vhodný kandidát. Tímto mu přeji klidnou službu pro komunitu a věřím, že i jeho spolupráce s námi (ČAGeo) mu bude radostí.

– za Výkonný výbor Pitris – Skupec reviewer

Volba loga

V minulých dvou týdnech probíhalo hlasování o podobě loga naší asociace. Během prvního týdne jste vybírali z 11 došlých návrhů tři nejlepší, které se zúčastnily kola druhého. I přes velice slabou účast bylo nakonec zvoleno vítězné logo, kterým se stává návrh číslo 2.logo

Děkujeme všem, kteří zaslali své návrhy, i všem hlasujícím členům. Doufám jen, že až budeme hlasovat o dalších věcech, bude účast silnější.

Pár statistických údajů:

grafy

– za Výkonný výbor hradnik

 

Chcete informovat o nějaké připravované akci, která se týká všech členů ČAGeo? Povedlo se vám vykonat něco záslužného a chcete se pochlubit ostatním? Napište svůj příspěvek do příštího čísla Ze škatulky ČAGeo a pošlete ho na info@cageo.cz.