Ze škatulky 03/2013

12.7.2013

Vážení členové asociace,

jistě už víte, že roční úsilí, vložené do projektu ČAGeo’s Flying Circus, bylo korunováno úspěchem a po dlouhých vyjednáváních s Groundspeakem se z naší putovní expozice stane první event typu GPS Maze pořádaný mimo území Severní Ameriky. Po červnovém eventu v Pardubicích jsme se tedy rozloučili s původním stanem a do září budeme expozici přestavovat do aktuálnější, elegantnější a rozměrově větší podoby, která pojme očekávané houfy návštěvníků.

Čeká nás ještě hodně práce, a proto se na vás obracíme s prosbou o pomoc.

Především vás tímto srdečně zveme na členskou schůzi, na kterou vás v nejbližší době pozveme zvláštní pozvánkou. Uskutečnění této schůze je nezbytné pro úspěšné uspořádáníGPS MAZE EUROPE, proto vás prosíme, abyste se dostavili v co nejhojnějším počtu.

Vzhledem k tomu, že dle will attendů očekáváme na akci velkou účast, je nutné kromě zvětšení samotného stanu posílit i tým organizátorů během konání akce. Prosíme vás proto o pomoc se stavbou (v pátek 6. 9. odpoledne) a následným bouráním stanu (8. 9. od 18,00 do noci). Dále hledáme dobrovolníky, kteří by během akce (pátek, 18:00 – neděle, 18:00) stanem prováděli návštěvníky. Vzhledem k předpokládané hojné mezinárodní účasti uvítáme zejména dobrovolníky, kteří jsou schopni provádět cizince stanem anglicky či německy. Vaše případné nabídky na pomoc posílejte, prosím, na adresu sekretariat@cageo.cz

Do emailu, prosím, uveďte časové rozmezí, ve kterém s vámi můžeme počítat.

 

Zhruba do týdne bude spuštěn předprodej coinu pro GPS MAZE EUROPE a zároveň historicky prvního coinu ČAGeo. Na webu najdou zájemci o předprodej odkaz, kde bude možné coin objednat.

Členové asociace mohou své objednávky už ode dneška posílat na adresu maze@cageo.cz. Cena standardní edice (nickel/gold) je 250,- Kč. Limitovaná edice (LE) bude vyrobena ve 100 kusech, z nichž pouze 50 ks je určeno k přímému prodeji. Cena LE je 380,- Kč. Do emailu, prosím, uveďte, kterou verzi a kolik kusů mince požadujete.

varianta nickel
 
varianta gold
 
LE varianta black
 

Jak si již mnozí z vás všimli, bylo spuštěno nové členské fórum přímo na webu geocaching.cz. Toto fórum je viditelné pouze pro členy asociace po přihlášení na gc.cz.

Sledujte, prosím, i informace zde.

Připomínáme, že stále můžete hlasovat o fotkách na kalendář ČAGeo 2014.
Podrobnosti najdete na stránkách www.cageo.cz/kalendar.